Başkan Zeyrek, MESO ve MEM-DER yönetimlerini ağırladı

MANİSA (İGFA) – Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, MESO ve Manisa Emlak Müşavirleri Derneği (MEM-DER) idareleri ile birlikte, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Lider Zeyrek’e güzel olsun dileklerini ileten Akyüz, çiçek takdiminde bulundu.

Akyüz, Güzel Olsun Dileklerini İletti
MESO ve MEM-DER Başkanı Bahattin Akyüz, ziyarette yaptığı konuşmada, “Esnaf dostu Liderimiz, güzel uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Hoş hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Manisa’mıza Hoş Hizmetler Yapacağız
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti tabir eden Lider Zeyrek de, “Hem Belediye Liderlerinde, hem STK’larda kimler geldi kimler geçti. Bizden sonra da kimler gelecek. Kimi Liderler gururla hala çarşıda dolaşıyor Liderim diye anılıyor, maalesef kimi Liderler da Manisa’da oturmuyor İzmir’e taşınmak zorunda kalıyor. Bunu herkes için söylüyorum. İnşallah 5 yıl boyunca çok hoş hizmetler yapacağız. Ben Manisa’yı çok seviyorum. Ben bu kentte yaşlanıp hayatımı sonlandırmak istiyorum. Bu koltuklar gelip süreksiz. Bu koltuktan geçtikten sonra da çarşıda şöyle alnımız açık, göğsümüzü gere gere dolaşıp çoluğumuza çocuğumuza yaptığımız hizmetleri anlatmak istiyorum. Allah mahcup etmesin. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir